آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک با توجه به نیاز مشتریان نمونه خود توانسته طی 7 سال فعالیت، پاسخگو به تمام خواسته‌های مشتریان خود باشد. ما با راه اندازی کمپین تبلیغاتی آرنیکا گرافیک، علاوه بر فعالیت در عرصه طراحی تبلیغات، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، موشن گرافیک، طراحی لوگو، عکاسی تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، هدایای تبلیغاتی، طراحی محتوای مجازی، ارسال پیامک انبوه و... خدمات بالقوه و چشمگیری را برای مشتریان خود ارائه داده‌ایم.

در این رو با تکنیک‌های جدید و مدرن در این راه موفق بوده و قصد جلب رضایت بیشتر مشتریان جدید و قدیم را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم‌. با این روند، رزومه موفقی در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده‌ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص روند همکاری با ما و همچنین اطلاع از شرایط کار و تعرفه‌های ما می‌توانید با ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات ما

ما توانسته‌ایم رضایتمندی مشتریان بسیاری را توسط تمام خدماتی که ما توانایی اجرای آن‌ها را بدون هیچ عیب و نقسی داریم، جلب نماییم. این ویژگی یکی از بهترین افتخارات و دستاوردهای گروه ما می‌باشد. هر شرکت خدماتی که در حوزه تبلیغات فعالیت دارد، باید به خوبی بداند که یک کمپین تبلیغاتی موفق، الزاماً تمام ابزارها، راه‌ها و روش‌های تبلیغاتی برای جلب و جذب مشتری را داشته باشد.

ما در کنار فعالیت‌های که بیان شد خدماتی همچون موارد ذیل را در کارنامه درخشان خود به خوبی ثبت نموده، و با فعالیت‌های بسیار سعی در اجرای روز به روز بهتری را داریم که این خدمات شامل:

  • طراحی گرافیک صفحات وب: امروزه با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی، یکی از جذابترین قسمت وب استفاده از تصاویر گرافیکی خلق شده می‌باشد که به صورت تکراری یا الهام گرفته شده از طرح‌های دیگر نباشد. ما با تخصص و تجربه چندین ساله خود قادر به تولید این تصاویر با توجه به فعالیت شما در حوزه وب می‌باشیم.
  • طراحی مجله و نشریه: ما در این تخصص، نیروهای مجرب و کارآموزیده‌ای را به کار گرفته‌ایم تا در کنار دیگر رقبای حرفه‌ای خود بتوانیم هم پای آنها در بازار کار فعالیت نماییم.
  • طراحی بسته‌بندی محصولات: هر محصول که پس از تولید باید به دست مشتریان خود برسد، نیاز به بسته‌بندی مناسب و شکیل دارد تا مخاطب اعتماد بهتری نسبت به محصول شما پیدا کند، بهترین فعالیتی که ما در کارنامه درخشان خود با موفقیت به ثبت رسانده‌ایم، طراحی بسته‌بندی محصولات می‌باشد که با رضایتمندی کامل مشتریان برخوردار شده‌ایم.
  • تولید آرم استیشن(لوگو موشن): قطعاً تا بحال به فکر جان بخشیدن به لوگو، آرم و یا اسم مجموعه خود بوده‌اید. ما توسط ابزارهای قدرتمند می‌توانیم این خواسته شما را برآورده کنیم، فقط کافیست یکبار به ما اعتماد کنید تا به این آگاهی برسید این مجموعه می‌تواند شما را به بهترین نحو به مشتریان و دیگر رقبای خود نشان دهد.
  • طراحی مهر: هر شخصی داری یک امضای خاصی می‌باشد، هر شرکتی که در هر حوزه‌ای فعالیت می‌کند یک امضاء یا یک مهر دارد، شخصیت یک فرد توسط امضای آن کاملاً گویا و مبرم است پس نتیجه می‌گیریم امضاء یک شرکت جان بخشیدن به اعتبار شرکت می‌باشد. ما با اتودهای مختلف می‌توانیم شما را در دیگر رقبای خود سربلند و شناخته شده قرار دهیم.
  • طراحی بنر متحرک(گیف): هر محصولی نیاز به تبلیغات در سطح وب دارد که این تبلیغات توسط تصاویر متحرک انجام می‌گیرد، که به این تبلیغات متحرک، گیف یا "GIF" گفته می‌شود.
  • مالتی مدیا: مالتی مدیا شاخه‌های گسترده‌ای در عرصه تبلیغات دارد که ما در این بخش به یکی از آنها اشاره می‌کنیم. فرض کنید شما ده‌ها یا صدها محصول دارید و احتمال اینکه روز به روز به محصولات شما محصول جدیدی اضافه شود زیاد باشد. شما نمی‌توانید محصول جدید را در کاتالوگی که محصولات خود را در آن به نمایش گذاشته‌اید مجدد تجدید چاپ کنید، این امر بسیار پرهزینه و مرغوب به صرفه اصلاً نمی‌باشد. ولی ما با نیروهای خبره خود بر این اندیشیده‌ایم که برای حال مشتریان و جلوگیری از هزینه‌های هنگفت چاپ تبلیغات، یک کاتالوگ دیجیتال برای مشتریان خود طراحی کنیم. این ویژگی امکان بروز رسانی روز به روز محصولات و خواسته‌های شما را دارد. به عنوان مثال می‌توان به یک اتوران CD اشاره کرد.
  • طراحی اختصاصی: با توجه به افزایش مشاغل تکراری، اکثراً برای تبلیغات، با الهام گرفتن از طرح‌های رقبای خود کمک می‌گیرند، ما با این روش کاملاً مخالف هستیم. هدف اصلی ما برای راه اندازی این آژانس این بوده است که بتوانیم مشتریان خود را به سبک جدید به مخاطبان خودشان نشان دهیم.
مشاهده نمونه کار دیگر خدمات ما
مطالب دیگر خدمات ما بر پایه تحقیق و تلاش بسیاری توسط آرنیکاگرافیک انجام و نوشته شده است. انتشار دوشنبه 27 آبان ماه 1398 / 12:37