آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک با 7 سال فعالیت در عرصه طراحی تبلیغات و همچنین ارسال پیامک انبوه آغاز به فعالیت نمود. با توجه به نیاز روز بازار و مشتریان، در کنار فعالیت‌های خود این خدمت را با آپشن‌های خاص ارائه داده‌ایم، با این رو جذب مشتریان پر افتخار و همچنین جلب رضایت آن‌ها را فراهم کرده‌ایم.

در این رو با تکنیک‌های جدید و مدرن در این راه موفق بوده و قصد جلب رضایت بیشتر مشتریان جدید و قدیم را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم‌. با این روند، رزومه موفقی در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده‌ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص روند ارسال پیامک و همچنین تعرفه ارسال پام می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک انبوه در اصفهان

ابزار ارسال پیامک برای فرستادن پیام کوتاه به افرادی است که شماره موبایل آن‌ها را در اختیار دارید. می‌توانید شماره‌های مخاطبان را تایپ کنید، از فایل اکسل یا فایل متنی ایمپورت کنید و یا از شماره‌هایی که قبلاً در دفترچه تلفن ذخیره کرده‌اید، استفاده کنید. ارسال پیامک انبوه دارای مزیت‌ها و عیب‌های مختص به خود می‌باشد. به صورت مختصر می‌توان گفت عیب ارسال پیامک انبوه این است که با قابلیت‌هایی که اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و... برای مشتریان خود قرار داده است، می‌توانند از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی جلوگیری کنند، این امر باعث افت تاثیر اثر بخش تبلیغات ما شود. در کنار این عیب می‌توان گفتن که مزیت ارسال پیامک را به خلاصه بودن و بهتر جلب توجه نمودن مخاطب می‌باشد.

ارسال پیامک در پنل‌های اس ام اس از امکانات مختلفی برخوردار هستند که ما آن‌ها را برای شما به صورت خلاصه و مفید دسته‌بندی کرده‌ایم که این موارد شامل:

  • ارسال شهری: این ابزار برای ارسال پیامک به ساکنان یک شهر خاص است. اطلاعات مشترکین همراه اول و ایرانسل در بانک شهری تمام سامانه‌های ارسال پیامک انبوه موجود است و برای ارسال می‌توانید بر اساس شهر، اپراتور و نوع خط، مخاطبان خود را انتخاب کنید. بانکی که در ارسال شهری استفاده می‌شود تمامی‌شهرهای کشور را پوشش داده و حداقل هر سامانه دارای 60 تا 65 میلیون شماره از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل دارند.
  • ارسال از نقشه: در ارسال پیامک بر اساس منطقه یا محله، ابزار ارسال پیام کوتاه از روی نقشه به کار می‌آید. برای ارسال منطقه‌ای می‌توانید نقشه شهر مورد نظر را مشاهده کرده و مناطق مورد نظر را روی نقشه مشخص کنید. ارسال از نقشه در اکثر سامانه‌ها قابلیت چند مرحله بزرگنمایی نقشه را دارند. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا در هنگام ارسال محدوده‌های کوچک‌تری را انتخاب کرده و ارسال دقیق‌تری داشته باشید. در ارسال پیامک از روی نقشه، مشترکین همراه اول و ایرانسل تحت پوشش قرار گرفته‌اند.
  • ارسال کدپستی: با استفاده از این ابزار می‌توانید به ساکنان یک منطقه خاص از هر شهر پیامک ارسال کنید. شماره‌هایی مشترکین تلفن همراه بر اساس کدپستی محل سکونت آن‌ها در بانک کدپستی سامانه‌ها موجود است بنابراین برای ارسال به یک محدوده خاص کافیست 3 تا 5 رقم ابتدای کدپستی منطقه مورد نظر را بدانید.
  • ارسال شغلی: ابزار ارسال شغلی برای ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف کشور است. تاکنون بانک‌های متفاوتی از شماره‌های مشاغل منتشر شده که هیچ یک منبع رسمی‌نداشته و در نتیجه بروزرسانی نداشته‌اند. بانک موبایل مشاغل و اصناف در تمامی سامانه‌ها، به طور اختصاصی و از روش‌های صحیح تهیه شده بنابراین از نظر صحت شماره‌ها، تعداد شماره‌ها، کیفیت دسته‌بندی و بروزرسانی بی‌نظیر و استثنایی است.
  • ارسال سن و جنسیت: ساده‌ترین راهکار برای بالا بردن بازدهی در ارسال‌های تبلیغاتی، محدود کردن مخاطبان به گروه‌های خاص سنی یا تمرکز بر روی جنسیت آن‌ها است. این ابزار تفکیک خوبی از شماره‌های مشترکین تلفن همراه بر اساس گروه‌های سنی و جنسیتی ارائه می‌کند. با در اختیار داشتن این شماره‌ها و تهیه محتوای مناسب برای هر گروه از مخاطبان می‌توانید پیامک‌های اثربخش و تبلیغات مؤثرتری داشته باشید.
  • اطلاع رسانی پیامکی: همه رویدادهای مهم سامانه‌های ارسال پیامک انبوه مثل تأیید محتوای پیامک، عدم تأیید محتوا، پاسخ تیکت‌ها، اطلاعیه‌های ضروری و... از طریق پیامک برای کاربران ارسال می‌شود. این ابزار برای مدیریت نحوه دریافت پیامک‌های هشداری و اطلاع رسانی سامانه است.
  • بانک شغلی: این بانک یک مجموعه استثنایی از شماره‌های صاحبان صنایع و مشاغل مختلف کشور است که از طریق پرسشنامه‌های حضوری، آگهی‌های مطبوعاتی و تبلیغات اینترنتی جمع آوری شده‌اند. این بانک اختصاصی است و از نظر دقت و صحت شماره‌ها بی‌نظیر است. تا کنون بالغ بر یکصدهزار شماره صحیح در این بانک شغلی در اکثر سامانه‌ها قرار گرفته و بروزرسانی آن در دوره‌های زمانی یک ماهه انجام می‌گیرد.
  • بانک شهری: این بانک شامل شماره‌های فعال دو اپراتور بزرگ کشور یعنی همراه اول و ایرانسل می‌باشد. شماره‌های این بانک بر اساس شهر محل سکونت صاحب شماره و دائمی یا اعتباری بودن خطوط دسته‌بندی شده‌اند.
  • بانک کدپستی: این بانک بر پایه اطلاعاتی که مشترکین تلفن همراه در اختیار اپراتورها گذاشته‌اند، تهیه شده و در ارسال پیامک منطقه ای به کار می‌آید. بانک کدپستی اکثر سامانه‌ها مشتمل بر 50 میلیون شماره دائمی و اعتباری هستند که بر اساس 3 تا 5 رقم اول کدپستی قابل تفکیک می‌باشند. این بانک فعلاً به مشترکین همراه اول محدود می‌شود و شماره‌های آن نیز نزد اپراتور محفوظ است.
  • بانک سن و جنسیت: این بانک بر اساس اطلاعاتی که مشترکین تلفن همراه نزد اپراتورها دارند استخراج شده است. در این بانک سال تولد و جنسیت صاحب هر شماره نیز جمع آوری شده تا ارسال پیامک به گروه‌های سنی مختلف یا بر اساس جنسیت مخاطبان میسر شود. بانک سن و جنسیت 50 میلیون شماره از مشترکین همراه اول را شامل می‌شود و بروزرسانی آن توسط اپراتورها خواهد بود.
مشاهده نمونه کار ارسال پیامک انبوه در اصفهان
مطالب ارسال پیامک انبوه در اصفهان بر پایه تحقیق و تلاش بسیاری توسط آرنیکاگرافیک انجام و نوشته شده است. انتشار جمعه 24 آبان ماه 1398 / 16:58