آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک با توجه به نیاز مشتریان خود و در نظر رفتن هرچه بهتر دیدن شدن افراد امکان ارسال پیام انبوه در پیام رسان واتس اپ را فراهم کرد، این امر باعث کسب رضایت بیشتری از مشتریان و همچین استقبال آن‌ها شد. با توجه به بررسی های انجام شده در این زمینه موفق شدیم بتوانیم روزانه بیشتر از 5000 هزار پیام در طول یک زمان مشخص برای مخاطبین هدف ارسال کنیم. امروزه راه و روش‌های مختلفی وجود دارد تا شما بتوانید کسب و کارتان یا محصول خود را به مخاطبین هدف خود معرفی کنید. ارسال پیام انبوه در واتساپ یکی از بهترین روش‌ها در خصوص تبلیغات موثر است.
با این تکنیک تبلیغاتی ما این امکان را فراهم کردیم تا در راستای رونق بخشیدن و گسترش کسب و کار شما در جهت فروش هرچه بیشتر محصولات و یا خدماتتان گامی بلند و موثر برداشته باشیم. با این روند، رزومه موفقی در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده‌ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص چگونگی ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ

واتس‌اپ در حالا حاظر یکی از محبوب ترین پیام رسان در ایران می‌باشد که میلیون ها نفر شبانه رو در حال استفاده از این پیام رسان محبوب برای ارسال و دریافت پیام می‌باشند. بدون شک درصدی از این افراد می‌توانند یکی از بهترین مشتریان بالقوه شما باشند. اما چگونه می‌توانید از این قدرت واتس‌اپ به نحو احسن برای ارسال پیام تبلیغاتی استفاده کنید؟ با مطالعه این بخش می‌توانید به جواب خود برسید. با آژانس تبلیغاتی آرنیکاگرافیک همراه باشد، ما نحوه استفاده از این سبک تبلیغات رو برای شما فراهم کرده‌ایم.


نکته بسیار مهم درباره ارسال پیام انبوه واتس‌اپ...

با توجه به اینکه امنیت پیام رسان ها از قبیل تلگرام، اینستاگرام، واتس‌اپ و ... به نحوی در نظر گرفته شده است که شما نمی‌توانید به صورت مداوم برای مخاطبین خود پیام‌های یکنواخت یا همان تبلیغاتی ارسال کنید. در قانون گزاری این پیام رسان ها، حفظ حریم کاربران بسیار اهمیت ویژه‌ای دارد. شما می‌توانید به راحتی به مخاطبان خود را در واتس‌اپ پیام انتخاب کنید و یک پیام دسته جمعی برای مخاطبانتان ارسال کنید. اما این روش می‌تواند مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشد. ارسال تعداد زیادی پیام به تعداد زیادی از مخاطبین که ممکن است شماره شما را نداشته باشند، به عنوان اسپم شناخته می‌شود. در این صورت خیلی زود واتس‌اپ برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود، اکانت شما را مسدود می‌کند. بر خلاف پنل پیامک که امکان ارسال هزاران و حتی میلیون‌ها پیامک تبلیغاتی بدون نگرانی را با هزینه‌ای اندک برای شما فراهم می‌کند، ارسال پیامک انبوه در واتس‌اپ محدود به مخاطبین شما است.

ارسال پیام تبلیغاتی به مخاطبانتان در واتس‌اپ...

شما اگر بخواهید به افراد آشنا یا همان اشخاصی که آنها شماره شمار را در مخاطبین خود ذخیره دارند و یا کاربرانی که قبلا پیامی برای شما ارسال کرده‌اند، ارسال کنید هیچ محدودیتی شامل حال شما نخواهد شد. ولی نکته قابل توجه این است که یا باید مخاطبین را در یک گروه دعوت کرده و پیام خود را ارسال کنید و یا برای هر یک از مخاطبین به صورت جدا جدا پیام ارسال کنید، که هر کدام معایب خود را دارند، از این رو برای ارسال پیام تک به تک، علاوه برا اینکه شما در گیر ارسال پیام‌های زیادی خواهید شد و زمان زیادی را هم صرف این کار خواهید کرد.

اما اگر شما بخواهید برای افراد ناشناس یا مخاطبینی که شماره شما را ذخیره ندارند، پیام ارسال کنید واتس‌اپ به شما اجازه نمیدهد نهایتا بتواند برای 100 نفر پیام خصوصی ارسال کنید، در غیر اینصورت اکانت واتس‌اپ شما به مدت 12 ساعت مسدود خواهد شد.

بدهی است با توجه به رقم مذکور، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغ مؤثر می‌باشد. شما نگران نباشید، با توجه به این موضوع ما در این زمینه راه و روش‌های زیادی را مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه دست یافتیم که می‌توانیم روزانه با ارسال بیش از 5000 هزار پیام در روز برای شما مشتریان عزیز انجام دهید. ما با تمام تلاش خود گامی بلند و موثر را در راستای رونق بخشیدن و گسترش کسب و کار شما در جهت فروش هرچه بیشتر محصولات و یا خدماتتان برداشته باشیم. ما می‌توانیم به راحتی برای مخاطبان خود در واتس‌اپ که بیش از 100 مخاطب باشند را به صورت یک پیام جمعی برای آنها ارسال کنیم.

ارسال پیام تبلیغاتی در گروه‌های واتس‌اپ!

روش دیگر برای ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ ایجاد یک گروه است. در این روش شما از خطر مسدود شدن و اسپم شدن پیام‌ها دور خواهید بود اما این روش نیز محدودیت‌های فراوانی دارد. فرقی نمی‌کند که گروه توسط شما ایجاد شده باشد یا در گروه‌های دیگران اقدام به ارسال پیامک کنید. در هر صورت احتمال دیده شدن پیام شما در گروه‌های واتس‌اپی بسیار اندک خواهد بود.

از طرفی صاحبان گروه‌ها نیز می‌توانند شما را به دلیل ارسال چنین پیام‌هایی مسدود کنند. با اینکه ارسال پیام از طریق واتس‌اپ رایگان است و دیگر نگرانی بابت هزینه‌های ارسال پیامک ندارید، اما محدودیت‌های آن باعث شده افراد تمایل کمتری به استفاده از این روش داشته باشند.

ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ...

در واقع ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ به معنای این است شما پیام خود را برای افراد زیادی که جزء مخاطبین شما هستند ارسال کنید، اما این را هم در نظر بگیرید که مخاطبین شما متوجه این نخواهند شد که شما پیام خود را برای چه افراد دیگری ارسال کرده‌اید، با این رو بهتر است بدانید که اگر کاربرانی به پیام شما پاسخ دهند، فقط شما از آن پیام اطلاع خواهید داشت و برای شخص سومی ارسال نمی‌شود.

به این نکته توجه کنید که شما می توانید با ایجاد یک لیست Broadcast در یک لحظه قادر خواهید بود که پیام انبوه را در یک لحظه و زمان ارسال کنید. این امر نیاز به داشتن یک اکانت بیزینس داشته باشید، شما می‌توانید روی تلفن ثابت شرکت، منزل و یا محل کارتان، واتس‌اپ بیزینس را نصب کنید. و به جای اینکه به مشتریان شماره موبایل خودتان را برای ارسال پیام در واتس‌اپ بدهید می‌توانید تلفن شرکت را در اختیار مشتری قرار دهید تا در واتس‌اپ به شما پیام ارسال کند برای مطالعه بیشتر مقاله نحوه نصب واتس‌اپ برای تلفن ثابت را در سایت ما مطالعه نمایید.

ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ ارسال پیام انبوه در واتس اپ

چرا ارسال تبلیغ در واتس‌اپ مقرون به صرفه است؟

 • یک تبلیغ مدرن و لوکس
 • تبلیغ به سبک کارت ویزیت دیجیتال را دارد
 • امکان ارسال با محتوای کاتالوگ
 • ارسال 100% تضمینی پیام برای مخاطبین
 • مانند سایر پیام رسان ها قابلیت چت دو طرفه را دارد
 • مانند سایر پیام رسان ها امکان ارسال عکس و فیلم را دارد
 • برند سازی به سبک یک بیلبورد تبلیغاتی
 • تبلیغ تضمینی به صورت انبوه

مزایای تبلیغ در واتس‌اپ!!!

 • تبلیغات نفر به نفر: در انواع تبلیغات شبکه اجتماعی به دلیل محدودیت، مجبور به تبلیغ در کانال با پیج ها هستید و بسیاری از مخاطبان پیام شما را نخواهند دید. اما در تبلیغ واتس‌اپی بصورت مستقیم به هر آنکه می‌خواهید پیام ارسال کنید.
 • بازاریابی مدرن: تبلیغ در شبکه اجتماعی به دلیل بازدهی خوب مورد توجه صاحبان کسب و کار است. و در تبلیغات شبکه اجتماعی، تبلیغات مستقیم و نفر به نفر یک بازاریابی مدرن و بی واسطه است.
 • ارتباط دوطرفه با مشتری: با ارسال پیام و خدمات خود، بدون واسطه با مشتری ارتباط دوطرفه برقرار کنید، نظرش را بدانید، سلایق و علایق مخاطب را بی واسطه بشناسید و هدف بگیرید.
 • امکان پاسخ دهی و افزایش بازخورد: برخلاف فروش حضوری، در واتس‌اپ می‌توانید فارغ بال و یک تنه تعداد افراد بالایی را پاسخ دهید و متناسب با سلایق هر نفر عکس، محصول یا خدمات را ارسال کنید و با پاسخ دهی درست بازخورد را بالا ببرید.
 • اثرگذاری بالا: امکان تبلیغ نفر به نفر و رساندن پیام به مخاطب در محیط بدون هیاهوهای تبلیغاتی با قابلیت ارسال عکس، فیلم، متن، صوت، کاتالوگ، سایت، لینک پیج، کانال و … باعث بالارفتن نرخ اثرگذاری خواهد شد.

مزایای پنل ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ؟

 • ارسال پیام روزانه بیش از 2000 عدد، بدون مسدودی و ریپورت شماره
 • ارسال پیام با اکانت واتس‌اپ شما
 • ارسال عکس، متن، فایل، ویدئو همراه با لینک
 • ارسال به مخاطبین تلفن شما و لیست مخاطبین ارسالی توسط شما
 • رسال به صورت کاملا تضمینی

هزینه را کاهش و بازخورد تبلیغ خود را افزایش دهید...!

با تبلیغات هدفمند در واتس‌اپ و ارسال خدمات و محصولات خود به مشتریان هدف، دیگر نیازی نه به کاتالوگ، نه به چاپ و پخش تبلیغات، نه به تلفن، نه به مکان و نه به زمان خاصی دارید. شما می‌توانید با کمترین هزینه، بالاترین بازخورد با قابلیت ارتباط دوطرفه داشته باشید.

واتس‌اپ محدودیت‌هایی دارد اما می‌توان در ماه هزاران پیام فرستاد!

همانطور که در بخش بالا مطرح شد واتس‌اپ به طور نرمال، به شما اجازه ارسال بیش از 100 پیام در روز را نمی‌دهد، البته خطی که اعتبار و قدمت بیشتری داشته باشد، امکان ارسال بیشتری خواهد داشت. در نتیجه برای اینکه بتوانید در هر روز تعداد زیادی پیام ارسال نمایید، نیاز به خطوط متعددی خواهید داشت. پس امکان ارسال پیام بیشتری را دارید ولی با در نظر گرفتن خرید چندی خط.

ارسال پیام انبوه در واتس‌اپ برای چه کسانی مناسب است؟

 • اگر لیستی از شماره‌های دستچین شده متناسب با کار خود دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه‌ای را برایشان ارسال نمایید
 • اگر شماره مشتریان خود را دارید و می‌خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید
 • اگر می‌خواهید تبلیغات هدفمندی را برای اعضاء یک گروه ارسال نمایید
 • اگر می‌خواهید به صورت گسترده تبلیغات انجام دهید.
مشاهده نمونه کار ارسال پیام انبوه در واتس اپ
مطالب ارسال پیام انبوه در واتس اپ بر پایه تحقیق و تلاش بسیاری توسط آرنیکاگرافیک انجام و نوشته شده است. انتشار دوشنبه 29 تیر ماه 1400 / 13:59