درباره ما

 • خانه
 • درباره ما
 • درباره ما
 • آنچه باید در باره ما بدانید.

  وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ خَيْرُ الرَّازِقِينَ | و همانا خداوند بهترین رزق و روزی بخشنده است.

  آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک با اتكال به خداوند و با اتکاء به تخصص و تجربه نیروهای جوان خود، در راستای برآوردن نیازهای مشتریان خویش در عرصه طراحی و تبلیغات تمامی تلاش خود را به كار می‌بندد. این گروه آمادگی خود را در تمامی زمینه‌های فوق به منظور انعقاد قرارداد با موسسات، کارخانجات، سازمان‌ها و مشاغل صنعتی و فروشگاهی، اعلام می‌دارد و با هدف ارائه مطلوب خدمات گرافیکی، مشاوره و مجری تبلیغات، فعالیت خود را در سال 1394 با متشکل از تیم‌های متخصص که به خوبی قادر به ارائه مشاوره، ایجاد طراحی‌هایی خلاقانه می‌باشند، آغاز نمود. یکی دیگر از اهداف مهم آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک پیشرفت شگرفی در مسیر صحیح است و علاوه بر آن روشنی بخش مسیرمان افقی می‌باشد که در پیش رو داریم.

  آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک از بدو تاسیس تاکنون، با سالها تجربه آماده ارائه مشاوره دقیق، طراحی حرفه‌ای و اجرای قدرتمند، خدمات متنوعی را با توجه به موضوع فعالیت آژانس (طراحی، تبلیغات) از گام نخست تا نقطه نهایی به جامعه بزرگ ایران (شرکت‌های دولتی و خصوصی) ارائه نموده است.

  جذب، بكارگیری و تربیت نیروی انسانی متخصص و كارآمد

  ما با توجه به گسترش فناوری و تکنولوژی در زمینه طراحی، تبلیغات و گرافیک از به کارگیری تعدادی نیروهای خبره و همچنین تربیت نیروهای انسانی متخصص و کارآمد در این عرصه باعث شده‌ایم، با سرلوحه " خدمت به شما، افتخار ماست" یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجرای پروژه‌های تبلیغاتی از سوی مشتریان خود باشیم.


  حرکت بر محور مشتری مداری و تلاش برای جذب سلیقه مشتری

  امروز علاوه بر در نظر گرفتن افزایش چشمگیر کسب و کارهای مختلف، سلایق مشتریان هم در رابطه با این موضوع متفاوت است. جذب سلیقه مشتریان کاری بسیار دشوار در زمینه طراحی و گرافیک می‌باشد و با در نظر گرفتن این موضوع حرکت بر محور مشتری مداری و تلاش برای جذب سلیقه مشتری یکی از اهداف اصلی ما می‌باشد.


  رقابتی نمودن طرح و کیفیت خدمات متناسب با شرایط و نیازهای مشتریان

  آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک، با در نظر گرفتن رقابتی بودن در زمینه طراحی و تبلیغات از به کارگیری طرح‌ها ایده‌ها و خلاقیت‌های تکراری دوری می‌نماید. ما توانستیم در طی چندین سال فعالیت خود، خدماتی مناسب با شرایط و نیاز مشتریان را ارائه دهیم که این موضوع باعث متمایز بودن ما با دیگر رقبای خود می باشد.


  ما گرافیک بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنیم

  تخصص آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک با هدف "ما گرافیک بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنیم"، پیشرو در تولید موشن گرافیک، طراحی تبلیغات، طراحی وب سایت و همچنین بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر، مالتی مدیا، تولید تیزرهای تبلیغاتی، عکاسی تبلیغاتی، طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، کاتالوگ، طراحی بیلبورد تبلیغاتی، طراحی پوستر و بروشور، ست اداری، طراحی بنر استند و... به صورت کاملاً خلاقانه و تضمین شده می باشد. خدماتی که این شرکت ارائه می دهد بسته به نیازهای تجاری و بازار هدف شما، متغیر خواهد بود.

  بزرگترین تلاش تجاری برای هر شرکتی، تبلیغات است. این امر باعث می‌شود با توجه به رقابتی نمودن طرح و کیفیت خدمات متناسب با شرایط و نیازهای مشتریان، با افزایش آگاهی از برند یا محصول، مشتریان ما به بازاریابان خویش دست پیدا کنند. به روشی ساده‌تر، با ارزشمندترین تعریف و کارکرد از محصول یا خدمات شما و همچنین برند برای مشتریان خود را می‌توان به تبلیغات هدفمند اشاره نمود.

  مشتریان پر افتخارآرنیکاگرافیک

  ضمانت کیفیت ما، رضایتمندی مشتریان پر افتخار ما هستند..