دپارتمان

 • خانه
 • درباره ما
 • دپارتمان
 • دپارتمان آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک

  کار خوب، خوب باید دیده شود
  دپارتمان طراحی گرافیک

  در قسمت دپارتمان طراحی گرافیک، با به کارگیری کارشناسان خبره در تخصص طراحی گرافیک، توانسته‌ایم رشد چشمگیر و موفقیت بسزایی را در این حوزه تجربه نماییم. ما با مشاوره‌های کاملاً تخصصی که به صورت رایگان در خدمت مشتریان بالقوه و ممتاز خود قرار می‌دهیم، باعث شده‌ایم اعتماد مشتریان زیادی را نسبت به تیم موفق و پر تجربه خود کسب نمایید.

  دپارتمان طراحی سایت

  در دپارتمان طراحی سایت، ما کارشناسانی را به کار گرفته‌ایم که به صورت مجزا و سازمان یافته در تولید یک وب‌سایت با هم همکاری می‌نمایند، تولید یک وب‌سایت از قسمت‌های مختلفی مانند طراحی گرافیک، html نویسی، اسکریپت نویسی، ‏CSS، asp.net و بخش‎های دیگر تشکیل می‌شود که در هر قسمت نیروهای خبره، کارآزموده و کارآمدی را قرار داده‌ایم که به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می‌کنند.

  دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت

  سئو و یا به نوعی معرفی سایت شما به شرکت قدرتمند گوگل، یکی از اصلیات و واجبات یک سایت می‌باشد. امروزه افراد سود جو، به نام سئوکار در این زمینه فعالیت می‌کنند، با دریافت مبالغ هنگفتی از صاحبان سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی نتوانستند آنگونه که باید و شاید سایت آن‌ها را به شرکت گوگل معرفی کنند موفق باشند ما با سال‌ها فعالیت در زمینه طراحی سایت و سئو به خوبی تمام قوانین و اصول شرکت گوگل را می‌دانیم باید‌ها و نباید‌ها، نیازها و ضرورت‌های مورد نیاز برای یک سئو عالی را به خوبی می‌دانیم. در دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت کارشناسانی را که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند را گرد هم آورده‌ایم تا رضایت کامل مشتریانی را که به سایت و سئو سایت خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهند جلب نماییم.

  دپارتمان تولید تیزر و عکاسی تبلیغاتی

  امروزه با گسترش تکنولوژی در عرصه تصویربرداری و فیلمبرداری ابزارهای گوناگونی پدید آمده است. در حال حاضر افرادی هستند که با هزینه اندک و خرید یک عدد دوربین عکاسی حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای خود را عکاس ماهر تلقی و معرفی می‌کنند. با توجه به اینکه هر حرفه و فعالیتی باید در تخصص آن انجام شود. دپارتمان عکاسی آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک از بروزترین ابزارها و با استفاده از ماهرترین تصویربرداران، عکاسان، صدابرداران و تدوینگران توانمند، توانسته است خواسته‌ها، نیازها و نظرات مشتریان را به خوبی در یک قاب به تصویر بکشاند. ما با افتخار می‌توانیم خود را به رخ دیگر رقبای خود با چنین افراد و کارشناسانی بکشانیم.

  دپارتمان طراحی لوگو

  یکی از ویژگی‌های بارز و مهمی که آژانس تبلیغاتی ما را با دیگر رقبا متمایز می‌کند خاص بودن، شیک بودن و طراحی کاملاً حرفه‌ای لوگو یا همان نشان تجاری شما می‌باشد. طراحان ما پس از سال‌ها تجربه و کسب تخصص در این حرفه، این نیاز مشتری را به خوبی برآورده می‌کند دپارتمان طراحی لوگو مانند دیگر بخش‌ها از متخصصین و با تجربه ترین افراد تشکیل شده و با این رو در تلاش آن هستیم موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بسزایی را کسب نماییم.

  دپارتمان موشن گرافیک

  دپارتمان طراحی موشن گرافیک در آژانس تبلیغاتی ما، متشکل از چندین بخش تخصصی و حرفه‌ای مانند طراحی کاراکتر، طراحی گرافیک، متخصصین میکس و مستر، دوبلور و گوینده می‌باشد که این یکی از حسن‎های بسیار مهم این مجموعه بحساب می‌آید. متخصصین ما با گذراندن دوره‌های آموزشی عالی در حرفه و تخصص خود، رضایت تمامی مشتریانی را که در این بخش ما را برای اجرای پروژه‌های خود انتخاب نموده‌اند به صورت کاملاً صد در صد جلب و از آن خود کرده‌ایم، امید آن داریم بتوانیم با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر از پیش مشتریان زیادی را در لیست مشتریان نمونه مجموعه‌ی خود به ثبت برسانیم.

  دپارتمان عرضه هدایای تبلیغاتی

  در این بخش دپارتمان عرضه هدایای تبلیغاتی با توجه به اقتصاد کشور عزیزمان ایران و همچنین چرخه کار در تمامی مشاغل‌ها با در نظر گرفتن مشکلات مالی و معیشتی که امروز گریبانگیر مردم عزیزمان و کسب و کارهای بزرگ و کوچک شده‌اند پیشنهادات خود را در قالب مشاوره به صاحبان کسب و کارها می‌دهد. این امر باعث می‌شود مشتریان بتوانند انتخابی درست و هدفمندی در این زمینه داشته باشند.

  مراحل همکاری با آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک

  مراحل همکاری با آژانس تبلیغاتی ما در چند مرحله صورت می‌گیرد، با این رو در حالی که مشتریان، ما را از طریق وب‌سایت، تبلیغات، معرفی آژانس تبلیغاتی ما به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی در استان اصفهان توسط مشتریان به همکاران و دوستان خود و یا ... پیدا و به ما مراجعه می‌کنند، با ارائه مشاوره‌های تخصصی و کارشناسی شده به آن‌ها، که باید با دید بهتر و باز به سوی عملی که نیاز به انجام آن داشتند به صورت حضوری یا ارتباط تلفنی، سوق دهیم. پس از مشاوره، خواسته‌ها و نیازهای مشتریان را با در نظر گرفتن نظرات کارشناسی شده توسط تیم ما، به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. بعد از آن با تعیین هدف مشتری از نوع تبلیغات، با بستن عقد قرارداد بین طرفین بعد از تعیین مبلغ قرارداد، اجرای پروژه صورت می‌پذیرد. شروع انجام کار با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ کل قرارداد از سوی مشتری آغاز می‌گردد. پس پرداخت با ارسال اطلاعات کامل و لازم از سمت مشتریان عزیز، طرح اولیه پروژه پس از اجرا، برای مشتری ارسال می‌شود و با ارائه پروژه و تایید نهایی آن توسط مشتری، ۳۰ درصد از الباقی مبلغ قرارداد از سوی مشتری پرداخت می‌شود. با توجه به روند ذکر شده پس از آن که پروژه به صورت کامل بدون هیچ عیب و نقصی توسط مشتری نهایی شد، پروژه با رضایت کامل مشتری، تحویل داده می‌شود، که بعد از آن هزینه پروژه بصورت کامل تسویه شده و پایان قرارداد صورت می‌گیرد.

   

  روند اجرای کار در آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرفایک

  • مراجعه مشتری به آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک.
  • حضور مشتری در آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک.
  • ارائه درخواست مشتری به کارشناسان آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک.
  • جمع‌بندی نظرات، خواسته‌ها و نیازهای مشتری توسط کارشناسان آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک.
  • ارائه نظرات کارشناسی شده توسط تیم تخصصی آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک به مشتری.
  • تصمیم نهایی مشتریان از هدف خود برای انتخاب پروژه.
  • انعقاد قرارداد بین طرفین.
  • تعیین مبلغ قرارداد و پرداخت ۳۰ درصد از کل قرارداد توسط مشتری.
  • اجرایی پروژه مشتری توسط تیم آژانس تبلیغاتی آرنیکا گرافیک.
  • ارائه پروژه اولیه به مشتری.
  • اعمال تغییرات بر طبق نظر مشتری در صورت نیاز.
  • ارائه مجدد پروژه به مشتری.
  • تایید نهایی پروژه توسط مشتری.
  • پرداخت ۳۰ درصد باقی مبلغ کل قرارداد.
  • ارائه نهایی پروژه به مشتری.
  • پرداخت نهایی مبلغ قرارداد از سمت مشتری.
  • پایان پروژه قرارداد.

  مشتریان پر افتخارآرنیکاگرافیک

  ضمانت کیفیت ما، رضایتمندی مشتریان پر افتخار ما هستند..