سوالات متداول

منظور از 25 فریم بر ثانیه چیست؟
هر ثانیه حاوی چند عکس یا چند فریم می باشد، زمانی که می گوییم 25 فریم بر ثانیه یعنی در هر ثانیه 25 عدد تصویر مختلف داریم که با در کنار هم قرار گرفتن این 25 تصویر بخشی از فیلم را تشکیل می دهند، هر چه تعداد این فریم ها بیشتر باشد به عنوان مثال 60 فریم بر ثانیه، فیلم با جزئیات بیشتر و روان تر همراه با کیفیت بهتر نمایش داده می شود.
اگر تیزر من نیاز به فضاسازی خاص داشته باشد، آیا امکانپذیر هست؟
در این خصوص شما باید توضیحات لازم در مورد فضایی که مدنظر دارید را به ما بدهید، تا ما دقیقا بتوانیم نیاز و خواسته ای که شما در نظر دارید را برایتان تصویر سازی نماییم.
موشن گرافیک از چه نرم افزار های تولید می شود؟
نرم افزار های مختلفی برای تولید موشن گرافیک وجود دارد، نرم افزار افترافکت شرکت ادوبی یکی از محبوب ترین و کامل نرم افزار در این زمینه می باشد. در کنار افترافکت، نرم افزارهای از قبیل سینما 4D، ایلاستریتور، فتوشاپ و… نیز در تولید موشن گرافیک دخیل هستند که بستگی به نوع پروژه و سبک اجرای آن دارد، از این برنامه ها استفاده میشود.
روش محاسبه قیمت تیزرهای موشن گرافیک به چه صورت می باشد؟
برای تولید موشن گرافیک، به دلیل اینکه باید همه فریم ها به صورت دقیق ساخته شوند و برای هر فریم زمان زیادی صرف می شود، به صورت ثانیه ای محاسبه میشود.
زمان بازدهی مناسب موشن گرافیک چقدر می باشد؟
بهترین زمان بازدهی یک دقیقه است زیرا اکثر مخاطبان شما از ادامه کلیپ خسته می شود و یک نکته خوب این است که می توانید در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام استفاده کنید.
برای تولید موشن گرافیک چقدر زمان لازم است؟
در حالت عادی و معمول بین 3 الی 4 روز زمان نیاز است و در صورتی که پروژه به صورت حرفه ای اجرا شود بین 10 الی 12 روز در روزهای عادی زمان لازم ایست.
چه اطلاعاتی برای ساخت موشن گرافیک لازم است؟
برای ساخت موشن گرافیک شما باید متن اولیه توضیحات کسب کار خود را به صورت عامیانه ارسال کنید تا توسط ما تبدیل به سناریو شود، لوگو مجموعه خود را ارسال کنید، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتان هست استفاده شود، را ارسال کنید.
امکان ویرایش مجدد بعد از تحویل نهایی موشن گرافیک وجود دارد؟
در صورتی این انجام می شود که اشتباه تایپی یا گفتاری توسط تیم ما صورت پذیرد، ویرایش به صورت رایگان انجام میگیرد. در غیر اینصورت ویرایش های دیگر مشمول هزینه خواهد شد.
چگونه تولید موشن گرافیک را به گروه شما سفارش دهیم؟
هرگونه سفارشات از قبیل تولید موشن گرافیک، تیزرتبلیغاتی، طراحی و تبلیغات، طراحی لوگو و هرگونه خدماتی که ما توان اجرای آن را داشته باشم یا به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد. لازم بذکر است در هر دو صورت بستن عقد قرارداد فی مابین الزامی و اجرا خواهد شد.
زمان و شرایط پرداخت هزینه موشن گرافیک به چه صورت است؟
تولید موشن گرافیک یک کار بسیار سخت و زمان بر است به همین دلیل زمانی پرداخت کامل صورت میگیرد که سناریو شما نوشته شده و توسط گروه ما تایید شده و شما گوینده مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
آیا لوگو موشن ها شامل افکت صدا هم می شود؟
بله، لوگو موشن شما با یک صدای ارجینال، مرتبط و هماهنگ ارائه می شود.