سوالات متداول

آیا شما تبلیغات در اینستاگرام انجام می دهید؟
بله... آژانس ما با تیم تخصصی خود با تولید محتوای پر اثر و با ارزش برای فضای مجازی اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و همچنین فیس بوک تبلیغات پر بازدهی را برای شما ارائه میدهیم.
آیا شما خدمات تولید محتوا انجام می دهید؟
بله... با توجه به توانایی تیم تخصصی آرنیگا کرافیک و با در نظر گرفتن عرصه جدید دیجیتال مارکتینگ تولید محتوای اینستاگرام و همچنین تلگرام و فیس بوک را به نجوه احساً، پراثر و پر بازده برای مشتریان عزیز انجام دهد.
آیا مدیریت پیج اینستاگرام قبول می کنید؟
بله... مدیریت پیج اینستاگرام با تعرفه هایی که در نظر گرفته شده برای مشتریان عزیز انجام می شود. همچنین می‌توانید تمامی خدماتی که برای اینستگرام انجام می شود را مشاهده و مطالعه کنید.
برای طراحی استوری چه چیزهایی را پیشنهاد می دهید؟
برای طراحی استوری اینستاگرام ما سه گزینه را به شما معرفی می کنیم:
  • استوری عکس که به صورت یک عکس برای شما طراجی و ارسال می شود.
  • استوری کلیپ که به صورت گالری تصاویر، موزیک، نریشن و متن برای شما تولید و ارسال می شود.
  • تولید ویدیو موثر و مفید تر برای پیج شما یا محصول شما و یا همچنین خدماتی که شما ارائه می دهید برای شما تولید می شود
گزینه آخر می تواند شامل ساخت تیزر موشن گرافیک و گزینه‌های امثال اینها باشد در هر صورت شما هر چه را که از ما بخواهید ما برای شما طراحی خواهیم نمود.
هزینه طراحی پست و همچنین استوری اینستاگرام و تلگرام چگونه است؟
شما می توانید با مراجعه به قسمت تعرفه خدمات به بخش تعرفه خدمات طراحی محتوایی شبکه های مجازی لیست تعرفه ها را ببینید.
اگر تعداد سفارشات طراحی زیاد باشد، هزینه آنها کاهش می یابد؟
درصورتی این هزینه ها کاهش می یابد که شما با بستن عقد قرارداد با پشتیبانی یک ساله، بتوانید تمام طراحی شبکه های مجازی خود را به ما بسپارید در این رو با مذاکراتی که انجام خواهد گرفت و قیمتی که با توافق طرفین تعیین و در قرارداد ذکر خواهد شد، امکان پذیر است.
آیا برای استوری کلیپ درست می کنید؟
بله با توجه به نیاز مشتری هر چه را که بخواهند برای آن‌ها تولید و یا طراحی کنیم، تولید تیزر برای استوری اینستاگرام جزء یکی از خدمات ما می باشد پس ما می توانیم کلیپ برای استوری پست و همچنین پستی تلگرام و اینستاگرام تولید کنیم.
ابعاد پست های تلگرام و اینستاگرام به چه صورت است؟
پست های تلگرام، اینستاگرام ابعاد مشخص و دقیقی ندارند ولی در مجموع پیشنهادات خود اینستاگرام، واتس آپ و همچنین تلگرام در ابعاد مربعی شکل هستند همچنین می‌توان در ابعاد های مختلفی طراحی ها را انجام داد.
آیا فایل های لایه باز طرح ها را ارسال می کنید؟
در برخی موارد خیر ولی در برخی از موارد که مشتری باید طرح‌ها را ویرایش کند و مطالب خود را داخل آن قرار بدهد، بله لایه باز آن را محدود کرده و برای مشتری ارسال خواهیم کرد. ولی در بخش‌های تولید تیزر تبلیغاتی و ویدیوهایی که حاوی گالری تصاویر، موزیک، نریشن و متن هستند، فایل لایه باز ارسال نخواهد گردید.
چه مدت زمان برای طراحی پست ها لازم است؟
در مواردی که فقط به صورت عکس باشد ۲ الی ۳ ساعت و در صورتی که طراحی به صورت متن و عکس و همچنین موزیک باشد بین ۵ الی ۶ ساعت و اگر کلیپ و یا تیزر تبلیغاتی باشد بین ۱ تا ۲ روز انجام می گیرد.
هزینه طراحی به چه صورت پرداخت می شود؟
مواردی که مشتری ما ثابت نباشد به عنوان مثال اولین و آخرین کار خود را به ما سفارش می‌دهد قبل از سفارش هزینه طراحی دریافت می شود ولی اگر مشتری ما به صورت مداوم به صورت ماهانه و یا هفتگی حساب می شود.
امکان ساخت لوگو موشن برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد؟
بله شما می توانید سفارشات لوگوموشن، اینترو و همچنین هرگونه سفارش لوگو موشن را به این مجموعه بسپارید. ما خواسته شما را طراحی شده تقدیم شما خواهیم کرد.